Liga Strzelecka ZŻWP w Przemyślu - Sezon 2011/2012

WYNIKI KOŃCOWE LIGI STRZELECKIEJ W SEZONIE 2011/2012


KLASYFIKACJA KOŃCOWA LIGII STRZELECKIEJ W SEZONIE 2011/2012














M-ce Nazwisko i imię Drużyna 13.09. 10.10 21.11 12.12. 09.01. 13.02. 12.03. 16.04. 14.05. 11.06. Razem
1 SEBZDA Zbigniew Koło Nr 1 96 99 98 97 97 96 97 96 98 97 971
2 GRZYB Leszek Koło Nr 2 95 99 95 96 97 95 96 95 97 95 960
3 GUŚCIORA Józef Koło Nr 2 91 94 92 97 97 97 95 95 94 96 948
4 KUCAB Zbigniew Gość 94 95 95 93 94 93 95 93 97 96 945
5 GNIWEK Piotr Koło Nr 2 93 95 93 98 90 94 95 95 95 96 944
6 BOJARSKI Józef Koło Nr 2 89 90 96 94 94 97 91 92 98 97 938
7 TAMAKA Eugeniusz Koło Nr 1 83 96 94 97 95 89 94 95 94 87 924
8 DEC Tadeusz Koło Nr 4 90 89 90 93 93 90 91 92 92 92 912
9 OSTROWSKI Jan Koło Nr 3 90 90 89 92 88 91 89 91 95 92 907
10 GRUSZKA Józef Koło Nr 1 92 93
92 94 98 95 95 94 97 850
11 ZEMBRZUSKI Zbigniew Koło Nr 2 92 94 95 94 90 91 94 93 92
835
12 MUSZ Janusz Koło Nr 1 89 90 90
94 95 95 94 95 93 835
13 ŁĄKA Zbigniew Koło Nr 4
93 90 93 93 91 90 91 92 91 824
14 SZCZODROWSKI KS ŻR LOK 89 90 90
90 92 93 94 93 93 824
15 ŚWIEC Adam Koło Nr 1 87 89 77
89 92 91 93 94 95 807
16 INGLOT Marian KS ŻR LOK 93 95 95 91 0 94 93 92
94 747
17 PILCH Tadeusz Koło Nr 1
88 90
90 91 92 93 94 95 733
18 LACH Krzysztof Koło Nr 2
94

94 90 92 91 92 93 646
19 RUSIN Daniel KS ŻR LOK

90
92 91 92 91 92 92 640
20 GAC Bogdan Koło Nr 1

89
90 91 90 92 93 94 639
21 KOWALCZYK Jerzy Koło Nr 4 88


91 94 91 90 92 91 637
22 LACH Mieczysław KS ŻR LOK
93

91 90 89 90 91 92 636
23 BUDZIŃSKI Józef KS ŻR LOK 88


89 85 90 89 90 93 624
24 MUSZ Andrzej KS ŻR LOK 97
97 100 96 98 96


584
25 MUSZ Ewelina KS ŻR LOK 92
94 95 94 93 96


564
26 WALCZAK Mateusz KS ŻR LOK



90 91 94 93 94 93 555
27 WELSZYNG Zdzisław Koło Nr 3



87 94 88 94 94 93 550
28 KOWALIK Norbert Koło Nr 4



91 91 91 93 91 90 547
29 ŁUKACZYK Jan Koło Nr 4
92
90 0 90 90 90 91
543
30 WILK Henryk Gość
92 90
89 88 90 92

541
31 KRUK Grzegorz KS ŻR LOK
87

93 83 87 90 90
530
32 WILK Zbigniew Gość 88 89 91
77
89 90

524
33 JANDECZKO Władysław ZPS Oddział 39 89 76
74 80 88 89


496
34 KIELAR Adam KS ŻR LOK 98 95 98
96 94



481
35 FEDEWICZ Henryk KS ŻR LOK




91 94 93 92 93 463
36 PIORUŃ Ludwik Koło Nr 1




92 90 92 91 93 458
37 BILIG Michał Gość




92 90 90 91 93 456
38 KOZA Józef Koło Nr 4




89 88 92 91 94 454
39 DOMAŃSKI Zbigniew Gość
91

90
90 90 91
452
40 MAGDA Jacek KS ŻR LOK 90 91 88
91 90



450
41 BŁOTNICKI Mariusz KS ŻR LOK
88

90 91
91 90
450
42 PĘKALSKI Roman Gość
91 91
84 86 90


442
43 DYNDA Piotr KS ŻR LOK 77


88 90 87 88

430
44 PASZYNA Krzysztof KS ŻR LOK 92
94

93 94


373
45 SMYK Edward KS ŻR LOK





93 94 93 92 372
46 KUDYBA Wojciech KS ŻR LOK





90 91 93 94 368
47 JAREK Jan KS ŻR LOK





90 92 91 93 366
48 BRZĘK Malwina Gość





92 93 89 90 364
49 DELIMATA Jerzy Koło Nr 3

92


90 90 91
363
50 PILAWSKI Wiesław Gość

92
90 90 89


361
51 KOWALIK Marta Gość

0


90 91 90 90 361
52 DOMIN Lesław KS ŻR LOK

77
79 89 89


334
53 KOSIOROWSKI Piotr KS ŻR LOK






93 94 93 280
54 MYŚLIWIEC Krystyna KS ŻR LOK

89

91
90

270
55 MUSZ Krystyna Gość

89
90 90



269
56 MUSZ Kazimierz Gość

93
86 87



266
57 CHOLEWKA Ryszard ZPS Oddział 39 89

80 96




265
58 KABAŁA Wacław Koło Nr 3




89

86 81 256
59 SCHNAJDER Janusz Koło Nr 2

93
92




185
60 SZYDŁOWSKA Gość 92 93







185
61 KOPIEC Adam Gość





93 92

185
62 SEBZDA Józefa Gość

89

92



181
63 BOJARSKI Kamil Gość





90
91
181
64 MAGDA Jan Gość 88


89




177
65 LEMCZYK Marian Gość



87
90


177
66 BOSACKI Henryk Koło Nr 1




90


82 172
67 BOGUCKI Michał Koło Nr 2



78 80



158
68 BUDZIŃSKA Bożena Gość

76
80




156
69 CITKOWSKI Antoni Koło Nr 2



95




95
70 PACZEWSKI Tadeusz ZPS Oddział 39 94








94
71 BAZARKO Bartłomiej KS ŻR LOK




93



93
72 BAZARKO Sabina KS ŻR LOK




92



92
73 BAJORSKI Franciszek Koło Nr 1




90



90
74 OSTROWSKI Przemek Gość

90






90
75 KIELAR Magdalena KS ŻR LOK




90



90
76 TAMAKA Agnieszka Gość
90







90
77 KROCZAK Lesław Koło Nr 2





90


90
78 CZTERNASTEK Kamil Gość





90


90
79 CZERNIECKI Jan Koło Nr 2 89








89
80 JAGIEŁA Elżbieta KS ŻR LOK

88






88
81 ŁYCZYSZYN Barbara KS ŻR LOK




86



86
82 KĘPCZYŃSKI Stanisław Koło Nr 2








86 86
83 ROGAL Tomasz Koło Nr 2


85





85
84 KOCAJ Dawid Gość 82








82
Najwyższy wynik 98 99 98 100 97 98 96 95 98 97
Średni wynik 90,0 91,4 88,1 91,9 86,4 91,0 91,4 92,0 92,4 92,3
Ilość zawodników 30 30 37 18 49 55 53 45 41 37




























KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
























1 Koło Nr 2 P-śl 4625










2 Koło Nr 1 P-śl 4387










3 KS ŻR LOK P-śl 3741










4 Koło Nr 4 P-śl 3463










5 Koło Nr 3 P-śl 2076










6 ZPS Oddział 39 P-śl 855












Zgodnie z Regulaminem Ligii Strzeleckiej : 
  na wynik zespołu w danej edycji składa się suma punktów uzyskana przez pięciu zawodników w klasyfikacji indywidualnej w konkurencjach rozgrywanych podczas zawodów - zwycięży zespół który uzyska największą ilość punktów


Strona www za darmo dla Ciebie!