LIGA STRZELECKA ZŻWP - SEZON 2012/2013

WYNIKI SEZONU 2012/2013

M-ce Nazwisko i Imię Klub RAZEM PISTOLET RAZEM KARABIN DWUBÓJ
1 SEBZDA Zbigniew Koło Nr 1 464 494 958
2 GNIWEK Piotr Koło Nr 2 455 476 931
3 GUŚCIORA Józef Koło Nr 2 451 475 926
4 BOJARSKI Józef Koło Nr 2 444 477 921
5 MUSZ Janusz Koło Nr 1 438 471 909
6 GRUSZKA Józef Koło Nr 1 437 466 903
7 ZEMBRZUSKI Zbigniew Koło Nr 2 437 464 901
8 TAMAKA Eugeniusz Koło Nr 1 429 471 900
9 WELSZYNG Zdzisław Koło Nr 3 402 473 875
10 ŁĄKA Zbigniew Koło Nr 4 425 448 873
11 KOWALIK Norbert Koło Nr 4 430 442 872
12 DEC Tadeusz Koło Nr 4 424 442 866
13 ŚWIEC Adam Koło Nr 1 389 435 824
14 OSTROWSKI Jan Koło Nr 3 364 446 810
15 KRUCZEK Jerzy ZPS Oddział 39 355 377 732
16 PILCH Tadeusz Koło Nr 1 341 365 706
17 WALCZAK Mateusz KSŻR 338 274 612
18 PAWŁOWSKI Stanisław Gość 253 347 600
19 JANDECZKO Władysław ZPS Oddział 39 260 320 580
20 KOSIOROWSKI Piotr KSŻR 257 280 537
21 SMYK Edward KSŻR 256 281 537
22 FEDEWICZ Henryk KSŻR 256 277 533
23 KUDYBA Wojciech KSŻR 258 275 533
24 SZCZODROWSKI Ireneusz KSŻR 259 272 531
25 JAREK Jan KSŻR 252 276 528
26 KRUK Grzegorz KSŻR 256 272 528
27 WÓLCZYŃSKI Ryszard Gość 170 270 440
28 SEBZDA Zbigniew ZPS Oddział 39 188 196 384
29 TAMAKA Eugeniusz ZPS Oddział 39 178 186 364
30 BOJARSKI Kamil Gość 90 273 363
31 KOWALCZYK Jerzy Koło Nr 4 167 171 338
32 BUDZIŃSKI Józef Gość 156 176 332
33 OSTROWSKI Jan ZPS Oddział 39 114 177 291
34 GUŚCIORA Józef ZPS Oddział 39 95 186 281
35 KABAŁA Wacław Koło Nr 3 90 191 281
36 BOJARSKI Józef ZPS Oddział 39 90 188 278
37 KABAŁA Wacław ZPS Oddział 39 90 188 278
38 KOZA Józef Koło Nr 4 157 92 249
39 BŁOTNICKI Mariusz Gość 80 159 239
40 BARGIEŁ Aleksander KSŻR 90 92 182
41 LACH Mieczysław Gość 90 88 178
42 LACH Krzysztof Koło Nr 2 80 91 171
43 ROGAL Tomasz Koło Nr 2 87 80 167
44 MICHALIK Roman Koło Nr 4 80 82 162
45 KOŁODZIEJ Janusz Gość 72 90 162
46 STANISŁAWEK Tadeusz Koło Nr 3 0 97 97
47 TAMAKA Piotr Gość 92 0 92
48 KLUZ Rafał Gość 91 0 91
49 MURAWSKI Edmund Gość 0 91 91
50 KĘPCZYŃSKI Stanisław Koło Nr 2 0 88 88
51 BOSACKI Henryk Koło Nr 1 0 88 88
52 BRZĘK Malwina Gość 87 0 87
53 KOPCIUCH Grzegorz ZPS Oddział 39 79 0 79
54 BOJARSKI Mateusz Gość 76 0 76
55 WILK Tadeusz Gość 0 74 74
56 SZYMAŃSKA Magdalena Gość 0 72 72
57 BARAN Marian Koło Nr 2 0 67 67

WYNIKI KOŃCOWE Z PISTOLETU

M-ce Nazwisko i Imię Klub 10.09.2012 19.11.2012 14.01.2013 25.03.2013 13.05.2013 RAZEM PISTOLET
1 SEBZDA Zbigniew Koło Nr 1 85 90 94 96 99 464
2 GNIWEK Piotr Koło Nr 2 80 96 90 93 96 455
3 GUŚCIORA Józef Koło Nr 2 85 90 90 91 95 451
4 BOJARSKI Józef Koło Nr 2 83 89 91 91 90 444
5 MUSZ Janusz Koło Nr 1 76 91 90 90 91 438
6 GRUSZKA Józef Koło Nr 1 92 88 91 83 83 437

ZEMBRZUSKI Zbigniew Koło Nr 2 84 81 90 91 91 437
8 KOWALIK Norbert Koło Nr 4 79 85 88 90 88 430
9 TAMAKA Eugeniusz Koło Nr 1 73 88 89 86 93 429
10 ŁĄKA Zbigniew Koło Nr 4 72 83 91 89 90 425
11 DEC Tadeusz Koło Nr 4 71 84 90 89 90 424
12 WELSZYNG Zdzisław Koło Nr 3 74 69 89 85 85 402
13 ŚWIEC Adam Koło Nr 1 72 80 84 82 71 389
14 OSTROWSKI Jan Koło Nr 3 82 80 88 50 64 364
15 KRUCZEK Jerzy ZPS Oddział 39
77 90 94 94 355
16 PILCH Tadeusz Koło Nr 1 74 89
88 90 341
17 WALCZAK Mateusz KSŻR 77 83 90 88
338
18 JANDECZKO Władysław ZPS Oddział 39
78 88 35 59 260
19 SZCZODROWSKI Ireneusz KSŻR 78 92 89

259
20 KUDYBA Wojciech KSŻR 78 90 90

258
21 KOSIOROWSKI Piotr KSŻR 75 90 92

257
22 SMYK Edward KSŻR 76 90 90

256

FEDEWICZ Henryk KSŻR 74 91 91

256

KRUK Grzegorz KSŻR 77 90 89

256
25 PAWŁOWSKI Stanisław Gość
81 82 90
253
26 JAREK Jan KSŻR 72 90 90

252
27 SEBZDA Zbigniew ZPS Oddział 39


94 94 188
28 TAMAKA Eugeniusz ZPS Oddział 39


85 93 178
29 WÓLCZYŃSKI Ryszard Gość 81 89


170
30 KOWALCZYK Jerzy Koło Nr 4 80 87


167
31 KOZA Józef Koło Nr 4 86

71
157
32 BUDZIŃSKI Józef Gość
70 86

156
33 OSTROWSKI Jan ZPS Oddział 39


50 64 114
34 GUŚCIORA Józef ZPS Oddział 39



95 95
35 TAMAKA Piotr Gość



92 92
36 KLUZ Rafał Gość


91
91
37 BOJARSKI Kamil Gość


90
90

KABAŁA Wacław Koło Nr 3



90 90

BOJARSKI Józef ZPS Oddział 39



90 90

KABAŁA Wacław ZPS Oddział 39



90 90

BARGIEŁ Aleksander KSŻR


90
90

LACH Mieczysław Gość
90


90
43 ROGAL Tomasz Koło Nr 2


87
87
44 BRZĘK Malwina Gość 87



87
45 BŁOTNICKI Mariusz Gość
80


80

LACH Krzysztof Koło Nr 2 80



80

MICHALIK Roman Koło Nr 4
80


80
48 KOPCIUCH Grzegorz ZPS Oddział 39

79

79
49 BOJARSKI Mateusz Gość
76


76
50 KOŁODZIEJ Janusz Gość
72


72

SUMA
2203 2879 2401 2259 2177

ILOŚĆ ZAWODNIKÓW
28 34 27 27 25

ŚREDNIA
79 85 89 84 87

WYNIKI KONCOWE Z KARABINU

M-ce Nazwisko i Imię Klub 8.10.2012 10.12.2012 11.02.2013 15.04.2013 10.06.2013 RAZEM KARABIN
1 SEBZDA Zbigniew Koło Nr 1 98 99 97 100 100 494
2 BOJARSKI Józef Koło Nr 2 94 98 98 92 95 477
3 GNIWEK Piotr Koło Nr 2 91 95 94 98 98 476
4 GUŚCIORA Józef Koło Nr 2 97 95 97 92 94 475
5 WELSZYNG Zdzisław Koło Nr 3 92 94 95 94 98 473
6 MUSZ Janusz Koło Nr 1 94 93 94 95 95 471
7 TAMAKA Eugeniusz Koło Nr 1 94 95 92 95 95 471
8 GRUSZKA Józef Koło Nr 1 91 93 93 93 96 466
9 ZEMBRZUSKI Zbigniew Koło Nr 2 94 94 93 89 94 464
10 ŁĄKA Zbigniew Koło Nr 4 80 90 92 91 95 448
11 OSTROWSKI Jan Koło Nr 3 91 89 89 84 93 446
12 DEC Tadeusz Koło Nr 4 81 89 92 90 90 442
13 KOWALIK Norbert Koło Nr 4 80 89 91 93 89 442
14 ŚWIEC Adam Koło Nr 1 77 87 89 90 92 435
15 KRUCZEK Jerzy ZPS Oddział 39
89 92 99 97 377
16 PILCH Tadeusz Koło Nr 1 92 90
91 92 365
17 PAWŁOWSKI Stanisław Gość 77 90 88 92
347
18 JANDECZKO Władysław ZPS Oddział 39
83 82 88 67 320
19 SMYK Edward KSŻR 94 94 93

281
20 KOSIOROWSKI Piotr KSŻR 92 94 94

280
21 FEDEWICZ Henryk KSŻR 93 92 92

277
22 JAREK Jan KSŻR 91 93 92

276
23 KUDYBA Wojciech KSŻR 88 94 93

275
24 WALCZAK Mateusz KSŻR 90 90 94

274
25 BOJARSKI Kamil Gość
94 83
96 273
26 KRUK Grzegorz KSŻR 92 90 90

272
27 SZCZODROWSKI Ireneusz KSŻR 87 93 92

272
28 WÓLCZYŃSKI Ryszard Gość 90 90 90

270
29 SEBZDA Zbigniew ZPS Oddział 39


98 98 196
30 KABAŁA Wacław Koło Nr 3


93 98 191
31 BOJARSKI Józef ZPS Oddział 39


92 96 188
32 KABAŁA Wacław ZPS Oddział 39


93 95 188
33 GUŚCIORA Józef ZPS Oddział 39


92 94 186
34 TAMAKA Eugeniusz ZPS Oddział 39


91 95 186
35 OSTROWSKI Jan ZPS Oddział 39


84 93 177
36 BUDZIŃSKI Józef Gość 90 86


176
37 KOWALCZYK Jerzy Koło Nr 4 81 90


171
38 BŁOTNICKI Mariusz Gość 75 84


159
39 STANISŁAWEK Tadeusz Koło Nr 3



97 97
40 BARGIEŁ Aleksander KSŻR

92

92
41 KOZA Józef Koło Nr 4

92

92
42 LACH Krzysztof Koło Nr 2 91



91
43 MURAWSKI Edmund Gość 91



91
44 KOŁODZIEJ Janusz Gość 90



90
45 BOSACKI Henryk Koło Nr 1 88



88
46 KĘPCZYŃSKI Stanisław Koło Nr 2
88


88
47 LACH Mieczysław Gość 88



88
48 MICHALIK Roman Koło Nr 4
82


82
49 ROGAL Tomasz Koło Nr 2


80
80
50 WILK Tadeusz Gość 74



74
51 SZYMAŃSKA Magdalena Gość 72



72
52 BARAN Marian Koło Nr 2


67
67

SUMA
3080 3006 2665 2456 2442

ILOŚĆ ZAWODNIKÓW
35 33 29 27 26

ŚREDNIA
88 91 92 91 94
WYNIKI DRUŻYNOWE





Miejsce DRUŻYNA Pistolet Karabin DWUBÓJ
1 Koło Nr 1 2157 2337 4494
2 Koło Nr 2 1867 1983 3850
3 Koło Nr 4 1603 1595 3198
4 ZPS Oddział 39 1085 1265 2350
5 Koło Nr 3 856 1246 2102





Do klasyfikacji drużynowej wliczane są wyniki pięciu najlepszych zawodników z poszczególnych drużyn
OBSADA SĘDZIOWSKA:

Kierownik Zawodów – Zbigniew ŁĄKA
Sędzia Główny Zawodów – Zbigniew SEBZDA
Sędzia Główny Strzelań – 10m – Eugeniusz TAMAKA
Sędzia Biura Obliczeń – Janusz MUSZ
Opracowanie kpt. Zbigniew Zembrzuski
Strona www za darmo dla Ciebie!