Sezon 2017/2018

WYNIKI INDYWIDUALNIE
M-ce Nazwisko i Imię Drużyna I II III IV V VI VII VIII IX X RAZEM Kpn RAZEM Ppn DWUBÓJ
EDYCJE
1 GUŚCIORA Józef Koło Nr 2 48 45                 48 45 93
2 KRUCZEK Jerzy Koło Nr 6 - 39 O/ZSP 48 45                 48 45 93
3 ZEMBRZUSKI Zbigniew Koło Nr 2 47 45                 47 45 92
4 KABAŁA Wacław Koło Nr 6 - 39 O/ZSP 47 45                 47 45 92
5 WELSZYNG Zdzisław Koło Nr 6 - 39 O/ZSP 47 45                 47 45 92
6 BOJARSKI Józef Koło Nr 2 46 45                 46 45 91
7 LACH Krzysztof Koło Nr 2 45 44                 45 44 89
8 SZPAK Andrzej Koło Nr 1 43 44                 43 44 87
9 BOSACKI Henryk Koło Nr 1 45 41                 45 41 86
10 ŁUKACZYK Jan Koło Nr 4 44 42                 44 42 86
11 WIĘCH Wiesław Koło Nr 4 45 41                 45 41 86
12 MUSZ Janusz Koło Nr 1 44 42                 44 42 86
13 CHRUŚCICKI Krzysztof Koło Nr 6 - 39 O/ZSP 45 40                 45 40 85
14 TAMAKA Eugeniusz Koło Nr 6 - 39 O/ZSP 45 40                 45 40 85
15 GNOJEK Bogdan Koło Nr 1 42 43                 42 43 85
16 MISIAK Mirosław Koło Nr 6 - 39 O/ZSP 44 39                 44 39 83
17 ŁĄKA Zbigniew Koło Nr 4 43 39                 43 39 82
18 BARAN Marian Koło Nr 2 42 39                 42 39 81
19 ROGAL Tomasz Koło Nr 2 41 38                 41 38 79
20 KOŚCIUK Anna Koło Nr 6 - 39 O/ZSP 44 35                 44 35 79
21 TAMAKA Agnieszka Koło Nr 8 - Niezrzeszeni 40 37                 40 37 77
22 STARZAK Jan Koło Nr 2 44 30                 44 30 74
23 ŚWIEC Adam Koło Nr 1 37 36                 37 36 73
24 KOWALIK Norbert Koło Nr 4 0 43                 0 43 43
25 KRÓL Kazimierz Koło Nr 4 0 43                 0 43 43
26 CHOMA Michał Koło Nr 8 - Niezrzeszeni 42 0                 42 0 42
27 MACHUNIK Andrzej Koło Nr 2 0 42                 0 42 42
28 KOZA Józef Koło Nr 4 0 41                 0 41 41
29 WALIS Henryk Koło Nr 6 - 39 O/ZSP 40 0                 40 0 40
30 WÓLCZYŃSKI Ryszard Koło Nr 8 - Niezrzeszeni 38 0                 38 0 38

































Sędzia główny – ppłk Zbigniew Sebzda













Opracowanie graficzne – kpt. Zbigniew Zembrzuski










SEKCJA STRZELECKA ZR ZŻWP PRZEMYśL 2017/2018
Klasyfikacja generalna – DRUŻYNOWA - /5 najlepszych zawodników/- DWUBÓJ





Miejsce Klub Kpn Ppn DWUBÓJ
1 Koło Nr 2 - ZR ZŻWP P-śl 228 218 446
2 Koło Nr 6 - 39 O/ZPS P-śl 228 209 437
3 Koło Nr 1 - ZR ZŻWP P-śl 211 206 417
4 Koło Nr 4 - ZR ZŻWP P-śl 132 208 340
5 Koło Nr 8 - Niezrzeszeni 120 37 157
Kreator strony - przetestuj